Çin’in Wuhan kentinden tüm dünyaya yayılan koronavirüsten dolayı Ankara Etimesgut Belediye Başkanlığı Tıp Merkezi KBB Poliklinikliğine yüksek ateş ile başvuru yapan bir hasta Koronovirus şüphesi paniğe neden oldu. Hastanın yüksek ateş ile başvuru yapmasının ardından koronavirüs şüphesiyle Ankara Şehir Hastanesi’ne sevk edildiği bilgisine ulaşıldı.

Çin’den tüm dünyaya yayılan ve yüzlerce insanın ölümüne neden olan koronavirüsten dolayı Ankara Etimesgut Belediye Başkanlığı Tıp Merkezi KBB Poliklinikliğinde de panik yaşandı.

KORONAVİRÜS ŞÜPHESİYLE ANKARA ŞEHİR HASTANESİNE SEVK EDİLDİ

Ankara Etimesgut Belediye Başkanlığı Tıp Merkezi KBB Poliklinikliğine yüksek ateş ile başvuru yapan bir hastada Koronovirus belirtileri olmasının ardından hemen Ankara Şehir Hastanesi’ne sevk edildiği öğrenildi.

Koronavirüs şüphesi ile hastanın Ankara Şehir Hastanesi’ne sevk edilmesinin ardından temizlik görevlileri KBB doktorunun bulunduğu odada temizlik yapıldı.

Koronavirüs belirtileri taşıtan hastanın Ankara Şehir Hastanesi’ne sevk edilmesinin ardından Ankara’da da koronavirüs tedirginliği oldu.

Sağlık Bakanlığı ve Ankara İl Sağlık müdürlüğü tarafından koronovirus şüphesiyle Etimesgut Belediye Başkanlığı Tıp Merkezi KBB Poliklinikliğine yüksek ateş ile başvuru yapan ve Ankara Şehir Hastanesi’ne sevk edilen hasta hakkında resmi açıklama yapılması merakla bekleniyor. Hastanın koronavirüs olup olmadığı ve Etimesgut’tan Ankara Şehir Hastanesi’ne nasıl sevk edildiği vatandaşlar da merak uyandırdı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here