İş güvenliği ve osgb alanında yıllarca çalışmış başarılı bir ekibin çalıştığı Ant OSGB güçlü kadrosuyla sektöre hızlı bir giriş yaptı. Yaklaşık 15 yıldır sahada yüzlerce projede görev almış kişiler tarafından kurulan Ant OSGB, sektörde uzun yıllar çalışan başarılı isimleri kadrosuna katarak sektörde fark yaratacağını gösterdi.

Ant OSGB birçok sektörde, ulusal ve uluslararası projelerde görev almış, çalışmalarında “önlemek ödemekten daha kolay ve insancıl bir davranıştır” prensibini benimsemiş kadrosuyla iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet vermektedir. Mevcut tecrübe ve birikimi ile İş Güvenliğiİş SağlığıBağımsız DenetimÇevreMühendislik, Eğitim ve Sağlık Hizmetleri alanında Ankara merkezli olarak hizmet vermektedir.

Ankara merkezli bir OSGB firması olan Ant OSGB kadrosu ulusal ve uluslararası projelerde görev almış tecrübeli uzman ve mühendislerden oluşmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği alanında yıllarca sahada çalışmış, yüzlerce firmaya danışmanlık yapmış bir ekipten oluşan Ankara OSGB‘den teklif ve hizmetleri hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden kendilerine ulaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here