Ankara’da 21 Ocak Perşembe ve 22 Ocak Cuma günü zorunlu olarak bir çok ilçede elektrik kesintisi yaşanacak. Ankara’nın elektrik dağıtımını yapan Başkent EDAŞ, resmi sitesinden yaptığı açıklamada planlı bakım ve onarım kapsamında elektrik kesintisi yaşanacak ilçeleri ve mahalleleri belirtti.

Vatandaşların gerekli tedbirleri almaları için önceden uyarı yapan Başkent EDAŞ, planlı bakımın yanı sıra bazı bölgelerde anlık arızalar nedeniyle elektrik kesintilerinin de yaşanabileceğini, böyle bir durumla karşılaşıldığında çağrı merkezlerini arayabileceklerini açıkladı. Bölgenizde yaşanan elektrik kesintilerini aşağıdaki yorum panelini kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

21 Ocak Perşembe günü Mamak’a bağlı Aşık Veysel, Peyami Safa, Akdere, Şehit Cengiz Topel ve Türközü mahallelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. Sabah saatlerinde başlayacak elektrik kesintilerinin akşam 5’e kadar sürmesi bekleniyor. Şereflikoçhisar’da da 09:00-14:00 saatleri arasında bir çok mahallede elektrik kesintileri yaşanacak.

22 Ocak Cuma günü ise, Bala, Mamak, Sincan, Çankaya, Kalecik, Kızılcahamam ve Gölbaşı ilçelerinin bir çok mahallesinde sabah saatlerinden itibaren elektrik kesintileri yaşanacak. Sabah 8’de başlayacak elektrik kesintilerinin saat 17:00’ye kadar sürmesi bekleniyor.

Çankaya Sokullu Mehmet Paşa’da elektrik kesintisi akşam saat 00:00’de başlayacak ve sabah saat 08:00’e kadar sürecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here