Ana sayfa Ankara Ankara’nın Elektrik Çilesi Bitmedi!

Ankara’nın Elektrik Çilesi Bitmedi!

399
0
PAYLAŞ

Ankara’da ne yazık ki bitmeyen elektrik hattı çalışmaları yüzünden elektrik kesintileri hemen hemen her ilçede günün belirli saatlerinde sürüyor.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. nin yaptığı duyuruya göre Ankara’nın bir çok ilçesinde 7 Ocak Perşembe günü elektrik kesintileri yaşanacak. Onarım, bakım ve yeni hat çekimleri yüzünden yaşanacak elektrik kesintileri yine hayatı olumsuz etkileyecek. Çankaya, Mamak gibi önemli ilçelerinde aralarında bulunduğu 4 ilçemize Perşembe günü sabah saatlerinden itibaren elektrik verilemeyecek. Beypazarı, Sincan, Mamak ve Çankaya ilçelerimizde yaşanacak bu elektrik kesintieri sabah 9 sularında başlayacak ve akşam 10’a kadar sürecek. Yaklaşık 12 saatlik bir kesinti yaşanması beklenirken, vatandaşlar bu duruma yine haklı olarak isyan edecek.

Çankaya’da bazı mahallelere saat 10.00-18.00 ve 22.00-06.00 saatleri arasında elektrik verilmemesi planlanıyor. Mamak’ta ise 09.30-17.00 saatleri arasında elektrik kesintisi yaşanacak. Sincan’ın bazı bölgelerinde de saat 09.00-14.00 arasında kesintiler yaşanacak. Son olarak Beypazarı’na 09.00-14.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here