Yılbaşı tatili ve mağazalardaki yılbaşı indirimi nedeniyle bugün Ankaralılar alışveriş merkezlerine koştu. Ankara’nın en kalabalık alışveriş merkezlerinden biri olan Kentpark‘ın otopark girişinde bugün acı bir kaza yaşandı.

Havelsan istikametinden gelerek Kentpark girişlerinin olduğu sokağa tersten giren bir araç karşı yönden gelen başka bir araçla çarpıştı. Alışveriş merkezinin otoparkının kalabalık olması nedeniyle bir çok vatandaşın araçlarını yol kenarlarına park ettiği görülürken kazanın meydana geldiği alanda park halinde bulunan bir araçta da maddi hasar meydana geldi. Kazaya karışan araçlarda büyük çaplı maddi hasar meydana gelirken Kentpark otoparkına giriş ve çıkışlarda ufak çaplı aksamalar meydana geldi. Kazaya karışan araç sahipleri durumu polis ekiplerine haber verip, araçlarını bulundukları bölgeden çekmeden rapor tutmak için polisin gelmesini beklediler.

Alışveriş için Kentpark ve Cepa’yı tercih eden Ankaralılar otoparkları tamamen doldururken, bazı sürücülerin araçlarını yol kenarlarına park ettikleri gözlendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here