Türkiye’de Galatasaray alt yapısından yetişerek Galatasaray ve milli takımın vazgeçilmez oyuncularından biri olmayı başaran Arda Turan, 2011 yılında İspanya’nın başarılı takımlarından Atletico Madrid’e transfer oldu.

4 sene boyunca burada kendini kanıtlamayı başaran Turan, oynadığı her maçta farkını ortaya koyarak hem takımın vazgeçilmezi olmayı başaran hem de taraftarın sevgisini kazanan Arda Turan, 2015 yılında sürpriz bir şekilde dünyanın en büyük takımlarından Barcelona’ya 34 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer oldu.

Sık sık Türkiye’ye gelen ve doğup büyüdüğü Bayrampaşa’ya giderek herkesin sevgisini kazanmayı başaran Turan, İspanya’daki Noel tatilini fırsat bilerek yine Türkiye’ye geldi. İstanbul’daki trafikten bunalan Arda Turan, çareyi metroyu kullanmakta buldu. Yıldız futbolcu Arda’yı metroda görenler şaşkınlıklarını gizleyemezken Turan, metroda gördüğü ve kendisini tanıyan 68 yaşındaki modacıyla selfie çekerek sosyal medyaya yükledi.

Vatandaşların şaşkın bakışları arasında metro yolculuğuna devam eden Turan bir kez daha herkesin gönlünü kazanmayı bildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here