İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyuran ve ardından eşi Cevdet Emir Şaşmaz’ın Ukrayna’da öldürülmesiyle bir süre gündemde kalan Nazlı Hamarat, gündemden düşünce yeniden medyaya yansımak için tehdit edildiği iddiasında bulundu.

İş adamı Cevdet Emir Şaşmaz’ın özel hayatı, yaptıkları ve öldürülmesi günlerce medyada konuşulmuş, sevgilisi olduğunu iddia eden birisi Nazlı Hamarat‘ı sevmediğini iddia etmişti. Eşinin cenazesinin ardından da katıldığı stil yarışmasına devam eden Nazlı Hamarat bir çok kesimden büyük tepki almıştı.

Eşinin daha kırkı çıkmadan da denizde sevgilisiyle yüzerken yakalanan Hamarat, durumu inkar etmemiş ve sevgilisi olduğunu kabul etmişti. Sosyal medya hesaplarından sevgilisi Doruk Hayat’la bol bol fotoğraflarını paylaşan Hamarat, gelen tepki yorumlarına da, Doruk Hayat‘ın Cevdet Emir Şaşmaz’la evlenmeden sevgili olduğunu, Şaşmaz öldükten sonra da eski sevgilisine döndüğünü dile getirdi.

Uzun süredir medyada haber olamayan Hamarat, eski eşi öldükten sonra tehdit telefonları aldığını ve elmaslar nerede diye bir çok mesaj aldığını belirtti. Ölüm tehditi dahi aldığını belirten Hamarat bu açıklamalarıyla tekrar haber olmayı başardı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here