Keçiörenliler illüzyonla eğlendi
Keçiörenliler illüzyonla eğlendi

Keçiören Belediyesi, Gümüşlere Ihlamur Vadisi’nde yaz boyunca sürdürdüğü park konserlerinin sona ermesiyle, vatandaşların neşeli zaman geçirmesi için dağıtılmış gösteriler düzenlemeye devam etti. Sihirbaz Abidin Özçelik’in, müzisyen Erdinç Emre’nin ve DJ Santo’nun davet yaptığı eğlence programı vatandaşlardan büyük alaka gördü.

Yazdan kalma günlerin yaşandığı eylül ayında vatandaşların park gösterilerine olan yoğun ilgisi Keçiören Belediyesi’ni yeni bir organizasyonla vatandaşın karşısına çıkardı. Keçiören Belediyesi tarafından kültür, sanat ve eğitim faaliyetleri kapsamında vatandaşların da talepleri gözetilerek organize edilen ağırlama programlarında bu hafta illüzyon gösterisi ve müzik dinletisi vardı.

Keçiören Belediyesi Eğitim, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün daveti üzerine Gümüşlere Ihlamur Vadisi’nde sahne alan Sihirbaz Abidin Özçelik’in akıllara durgunluk veren akıl oyunları vatandaşları hayrette bıraktı. Meraklı gözlerle gösteriyi peşine düşüp takip eden vatandaşlar ayrıca eğlendi keza de heyecanlandı. Müzisyen Erdinç Emre’nin ve DJ Santo’nun ortaya koyduğu müzik performansı ise müzikseverleri mest etti.

Illüzyonist Abidin Özçelik’in gösteriye başlamadan önce bir şehit babasına kalpak hediye etmesi büyük beğeni alırken, misafir etme sırasında düzenlenen yarışmaların ardından çocuklara çevre çiçekleri çantası armağan edildi. 2 bin lira ödüllü yarışmanın ise kazananı olmadı.

Projelerimize layık kattık

Son 10 yılda hizmete sokulan projelerle, Keçiören’de yaşayan vatandaşların bundan böyle ilçe dışına çıkmadan eğlenebileceği ve neşeli vakit geçirebileceği alanlara kavuştuğunu söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “ Parklarımızla, spor tesislerimizle, gösteri ve buluşma salonlarımızla, yüzme havuzlarımızla, semt konaklarımızla, estetik çevre düzenlemelerimizle vatandaşlarımızın hizmetkârı olduk. Ortaya koyduğumuz her bir projemizin başvuru değerini artıracak sosyal ve kültürel etkinlikler organize ettik. Sonbaharda havaların hoş seyretmesiyle birlikte de park eğlencelerimizi sürdürelim istedik. Vatandaşlarımızın coşkusundan anladık ancak park eğlenceleri fazla sevildi” dedi.

Başkan Ak, havaların soğumasıyla birlikte haricen hayata geçirilen sosyal ve kültürel organizasyonların format değiştirerek; davet merkezlerinde, toplantı salonlarında ve semt konaklarında devam edeceğini açıklama etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here