Öğrenciler Grup Zakkum ile coştu
Öğrenciler Grup Zakkum ile coştu

Konserde öğrencileri Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Başkan Yardımcısı Başar Bal da yalnız bırakmadı.

Okulda kurum sahibi Meltem Ayhan kadar karşılanan Yaşar, öğrencilerden büyük alaka gördü. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen çocukları kırmayan Yaşar, konser öncesi öğrencilere seslendi.

“Aileleriniz sizler için çalışıyor”

“Sizler bizim geleceğimizsiniz” diyerek sözlerine başlayan Başkan Yaşar, “2018-1019 öğretim yılının ailelerimize, çocuklarımıza ve öğretmenlerimize uğurlu olmasını diliyorum. Aileleriniz sizler için çalışıyor, sizler de onların emeklerini göz ardı etmeyerek derslerinize iyi çalışın, iyi meslekler edinin. Bizler de sizlerin geleceğe bütün donanımlı bir şekilde hazırlanabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

“Amacımız hepinizin eşit eğitim görmesi”

Görev yetkisinde olmamasına karşın devlet okullarına takviye verdiğini de sözlerine ekleyen Yaşar, “Bir yerel yönetici olarak yetki alanımızda olmamasına karşın devlet okullarımızın badana, temizleme gibi genel ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Onlara etkinlik yapacakları zaman salonlarımızı açıyoruz. Amacımız özel okul, devlet okulu ayrımı olmaksızın hepinizin eşit eğitim görmesi, pak ve tehlikesiz ortamlarda parlak geleceğe hazırlanmasıdır” dedi.

Konuşmanın arkasında Yaşar’a eğitime vermiş olduğu desteklerden ötürü Meltem Ayhan kadar çiçek ibraz edildi. sonra Grup Zakkum’un şarkılarıyla coşan öğrenciler, doyasıya eğlendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here