Zaman zaman planlı bakım nedeniyle Ankara‘da gerçekleşen elektrik kesintileri yarın da belli mahallerde ve semtlerde devam edecek.

Ankara’nın elektrik dağıtımını sağlayan Başkent Elektrik Dağıtım AŞ’nin yaptığı duyuruya göre 27 Aralık Pazartesi günü, Akyurt, Çankaya, Çubuk ve Kazan ilçelerine bağlı bazı mahallelerde bakım çerçevesinde elektrik verilemeyecek.

Akyurt‘ta saat sabah 9’da başlayacak olan elektrik kesintisi öğlen 13’e kadar sürecek ve bu kesinti Akyurt’taki birçok mahallede gerçekleşecek. Ayrıca bazı semtlerde yer yer elektrik kesintileri saat 15:00’e kadar da sürebilecek.

Çankaya‘da ise elektrik kesintisi saat 09.00-17:00 arasında gerçekleşecek. Bakanlıklar, Devlet Mahallesi gibi önemli noktalarda da meydana gelecek kesintilerin saat 17:00’de sona ermesi bekleniyor.

Çubuk da ise elektrik kesintisi sabah saatlerinden başlayıp öğleden sonra 14’e kadar sürecek. Planlanan sürede bakımlar bitirilebilirse elektrikler öğleden sonra tekrar verilebilecek.

Kazan ilçesinde de aynı şekilde elektrik kesintisi sabah saatlerinde başlayacak. Mahalle mahalle elektrik kesintisi zamanları farklılık gösterecek olsa da ilçe genelindeki kesintinin en geç öğleden sonra saat 15:00’de sona ermesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.