Geçtiğimiz hafta teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile yollarını ayıran ve tecrübeli teknik adam Mustafa Denizli ile anlaşan Galatasaray, Denizli yönetimindeki ilk maçında 2 puan kaybetti.

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’ndan oynanan maçta taraftar desteğini de arkasına alan Galatasaray, maçta iki kez öne geçmesine rağmen kalesinde gördüğü 2 golle maçtan 1 puanla ayrıldı. Bura Yılmaz ve Hakan Balta’nın attığı gollerle 2 kez öne geçen Galatasaray, skoru koruyamadı ve 76. dakikada Titi’nin attığı golle maçın skoru 2-2 olarak sonuçlandı.

Atletico Madrid yenilgisinin ardından taraftarların tepkisi Kasımpaşa maçında da sürdü. Takımlarının kötü gidişinden rahatsız olan Galatasaray’lı taraftarlar Kasımpaşa maçında da yaptıkları sloganlarla takımlarına uyarı da bulundu.

Aldığı 1 puanla beraber ligde Başakşehir ile beraber 23 puana ulaşan Galatasaray 4. sıraya kadar geriledi. Zirvenin 6 puan gerisinde olan sarı kırmızılı ekipte kaybedilen 2 puanla beraber moraller bozuldu. Takımın başında çıktığı ilk maçta galip gelemeyen Mustafa Denizli‘nin önümüzdeki günlerde takımda nasıl revizyona gideceği merakla bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.