Galatasaray, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’yla yoların ayrılmasının ardından teknik direktör arayışında sona geldi.

En son 1989 yılında Galatasaray’ı çalıştıran tecrübeli teknik adam Mustafa Denizli’yle el sıkışan Galatasaray’da taraftar büyük sevinç yaşadı. Mustafa  Denizli haberin açıklanmasının ardından sosyal medyada en çok konuşulan isim olmayı başardı. Galatasaray’ın eski futbolcularından ve eski milletvekili Hakan Şükür de sosyal medya hesabından Mustafa Denizli’yi tebrik eden ilk isimlerden oldu.

Galatasaray yönetimi ve başkanla görüşmenin ardından kameralar önüne geçen taraflar açıklamalarda bulundu. Prensipte anlaşıldığını ve son teknik detayların görüşülerek imzaların atılacağını belirten Galatasaray Başkanı Yarsavut, hocanın kısa sürede takımın başına geçerek çalışmalara başlayacağını belirtti.

Mustafa Denizli de heyecanlı olduğunu belirterek, takım hakkında eski teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ve şu an milli takımın hocalığını yapan Galatasaray’la da hala bağı olan Fatih Terim’den destek alabileceğini belirtti.

Mustafa Denizli’nin takımın başına geçmesiyle beraber Galatasaray taraftarları da büyük sevinç yaşarken, Mustafa Denizli hakkında sosyal medyada binlerce yorum ve görüş yazıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.