“Hayatınıza hareket katın” sloganı ile Ankara Çukurambar’da yola çıkan FizyoFit, yaptığı kişiye özel programlar ve birebir ilgi ile farkını ortaya koymakta ve kalitesi ile de adından söz ettirmektedir.

Ankara pilates denince akla gelen ilk merkezlerden biri olmayı başaran Fizyofit’te her birey, kendine özel kas yapısına, postüre, kişisel değişikliklere ve vücut yapısına sahip olduğu için özel olarak değerlendirilmektedir ve bu değerlendirmelerin doğrultusunda özel programlar hazırlanmaktadır.

Amaçlarını; kişilerin yaşam kalitelerini artırıp, daha sağlıklı bir yaşama ulaşmalarını sağlamak olarak açıklayan Fizyofit alanında uzman fizyoterapist kadrosuyla FizyoFit Ankara’da hizmet vermektedir.

Hedeflerini kişilerin bedensel farkındalıklarını arttırmak, bedenlerinin gücüne güç katmak, sağlıklı, dinamik ve fit bir bedene en doğru tekniklerle kavuşmalarını sağlamak olarak açıklayan FizyoFit yetkilileri Joseph Pilates’in bir insanı bedeni ve ruhu ile mutlu etmek ilkesini, önem ve iyi hizmetle yoğurup sizlere sunmanın keyfini Fizyofit’te yaşattıklarını ifade ettiler.

Detaylı bilgi almak için Ankara Pilates sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

http://fizyofit.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.