Redmi, son zamanlarda global pazarda birkaç yeni 4G akıllı telefon piyasaya sürdü. Bunlar, sürdürülebilir bir fiyat etiketine sahip dengeli bir seçenek arayanlar için ideal olan, sadece Redmi Note 12 4G ve Note 12 Pro 4G’yi içeriyor. Xiaomi’nin alt markası, 4G segmentinde tüketicilere daha fazla seçenek sunmayı planlıyor gibi görünüyor, çünkü yeni bir akıllı telefon FCC sertifikasyon sitesinde ortaya çıktı.

GoAndroid tarafından fark edildiği üzere, ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) web sitesinde model numarası 23053RN02L olan yeni bir Redmi akıllı telefonu ortaya çıktı. Liste, cihaz hakkında pek çok ilginç ayrıntı içermese de, yetkili makam tarafından paylaşılan belgeler, bunun bir 4G akıllı telefon olacağını öneriyor.

Listeye göre, Redmi akıllı telefon çift bantlı WiFi özelliğine sahip, 12vdc adaptöre kadar uyumlu ve 2,8Vdc Li-ion pil ile donatılmış. MDY-12-EA adaptörü, 55W GaN şarj cihazıyla test edilmiş. Cihaz, kutudan MIUI 14 tabanlı Android 13 ile çıkıyor. Redmi akıllı telefonun pazarlama adı şu anda bilinmiyor olsa da, yakın gelecekte daha fazla bilgi açıklanması bekleniyor.

Redmi’nin yeni 4G’li telefonu fiyatıyla yüzleri güldürecek!

Bir 4G akıllı telefon olması nedeniyle, Redmi 23053RN02L’nin, iyi özelliklerle donatılmış orta veya bütçe segmentinde bir akıllı telefon olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Cihaz, çift kamera kurulumuna sahip büyük bir ekran ve pil özelliği de taşıyabilir.

Daha önce de belirtildiği gibi, Redmi, Avrupa’da AMOLED ekran sunan Full HD+ çözünürlüğe sahip Note 12 Pro 4G’yi piyasaya sürdü. Cihaz, 8GB RAM ve 256GB dahili depolama alanı ile birlikte Qualcomm Snapdragon 732G işlemcisi tarafından desteklenmektedir. Ayrıca, 67W hızlı şarj desteği ile 5.000mAh bataryası da bulunmaktadır. Bu arada telefonun 130 dolar civarında bir fiyatla geleceği tahmin ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir