Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde; Zehrin yol açtığı sonuçlardn ötürü sağlık durumu bir hayli kritik olan Melikşah’ın yaşam savaşını kaybedip kaybetmeyeceği gecenin en merak edilen konusu oldu. Uyanış Büyük Selçuklu 19.son bölümde; Melikşah’ın başına gelen badirelerin altından hakkıyla kalkabilmesi adına sarayda herkes seferber olurken, Sencer ise, ”Daha bizi bir kılacak sırrımız vardır.” diyerek babasının takadine kavuşabilmesi için dualarını eksik etmedi. 

 

Sencer, Melikşah’ı hem koruma altına alabilmek üzere üstün gayret sarf eden hem ona yapılanların hıncını çıkarabilmek niyetiyle tüm imkanları zorlarken, Terken ise güç savaşında avantajlı konuma geçebilmek ve Zübeyde’ye karşı galibiyet elde edebilmek için tehlikeli sularda yüzmesinin ardından Uyanış Büyük Selçuklu 20.bölüm fragmanı bekleniyor. Tüm bunların yanı sıra Sabbah yapacaklarına her defasında bir yenisini ekleyerek Selçuklu’nun geleceğini yok edebilmek ve onları haçlılar karşısında savunmasız duruma düşürüp yenilgiye mahkum edebilmek adına elindeki fırsatları teker teker değerlendirmeye kalkışmasının akabinde Uyanış Büyük Selçuklu 20.bölüm fragmanı yayına girdi.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 20.BÖLÜM FRAGMANINDA MÜJDELİ HABER!

Yönetmenlik koltuğunda Emre Konuk’un oturduğu, senaristliğini Serdar Özonalan üstlendiği Akli Film imzalı tarih ve kurgu türündeki televizyon dizi projesi Uyanış Büyük Selçuklu 20.bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından aktarıldı.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 20.BÖLÜM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Oyuncu kadrosunda; Gürkan Uygun​, Buğra Gülsoy, Ekin Koç, İker Kızmaz, Hatice Şendil, Leyla Lydia Tuğutlu, Cemal Toktaş, Sevda Erginci, Murat Garipağaoğlu, Mehmet Özgür, Ali Gözüşirin, Çiğdem Selışık Onat, Erdem Akakçe, Nik Xhelilaj ve Osman Sonant gibi birbirinden başarılı ve yetenekli isimlerin yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu 20.bölümüyle 8 Şubat Pazartesi tarihinde saat 20:00’da TRT1 ekranlarında dizi seveleri ağırlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here