Kuzey Yıldızı İlk Aşk 50.son bölümde; Test sonucunun pozitif çıkmasıyla beraber hamileliğini şaşkınlıkla karşılayan Yıldız’ın önünü alamadığı endişeleri su üstüne çıkmıştır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde, Senelerdir düşlediği annelik duygusunu nihayet tadacak olan Yıldız’ın ağzı kulaklarına varırken diğer taraftan kuruntularından kurtulamaz. Yeni bölüm fragmanı sorgusu gerçekleştirilirken Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ta Kuzey, heveslerinin kursağında kalmaması için elini taşın altına koyarken baba olacağı heyecanı dört bir tarafını sarıp sarmalamıştır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51.bölüm fragmanı öncesi yayına giren son bölümde; Yıldız’ın hamilelik sürecinde herhangi bir pürüz çıkmaması ve sevinçlerine gölge düşmemesi adına fedakarlık örneği sergileyip olası terslikleri karşı önlemini en başından alır. Yıldız’ın anne olacağı haberini almasıyla beraber ummadığı şekilde yaşam düzeni tepeden tırnağa değişirken, Kuzey ise doktor tavsiyesini de göz önünde bulundurarak Yıldız’la ilgili titizlik ve hassasiyetle kararlar almasının ardından Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51.bölüm fragmanı yayına girdi.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 51.BÖLÜM FRAGMANI DUYURULDU!

Yönetmenliğini Ersoy Güler’in üstlendiği Süreç Film imzasıyla her Cumartesi akşamı Show TV ekranlarında dizi severleri ekranın başında toplayıp gülmekten kırıp geçiren Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51.bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından ekrana getirildi…

KUZEY YILDIZI İLK AŞK’TA BOMBALAR ÜST ÜSTE PATLATILIYOR!

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 51.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK? 

Oyuncu kadrosunu; Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar, Hüseyin Soysalan, Toygan Avanoğlu, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Berfin Nilsu Aktaş, Gizem Güneş, Yasemin Hadivent, Zeynep Kankonde, Özgün Karaman, Merve Şen ve Ecem Çalhan gibi ilgi gören isimlerin oluşturduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51.bölümüyle 13 Şubat Cumartesi tarihinde saat 20:00’da Show TV kanalında seyircisine kahkaha tufanı estirmeye hazırlanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here