Haber06.net Özel Haber – Ankaralı ünlü iş adamı Ali Kayum Beysukent’teki evinden çıkıp aracına bindiği sırada yanına yaklaşan kimliği belirsiz kişilerce öldürüldü. Vücuduna ve kafasına isabet eden kurşunlarla olay yerinde hayatını kaybeden Kayum’un cenazesi hastane morguna kaldırıldı.

Dün öğle saatlerinde Ankara’nın lüks semtlerinden Beysukent’te yaşanan olayda müteahhitlik ve emlakçılık yaptığı öğrenilen 60 yaşındaki Ali Kayum, son model aracına bindiği esnada yanına yaklaşan başka bir araçtaki kimliği belirsiz kişilerce kurşun yağmuruna tutuldu. Vücuduna ve kafasına bir çok kez mermi isabet eden Kayum, olay yerinde hayatını kaybederken, cinayet zanlıları hızla olay yerinden uzaklaştı.

Ali Kayum’un kızı Begüm Kayum‘u 2011 yılında Güral Porselen‘in sahibi İsmet Güral’ın oğlu Sami Güral’la evlendirmişti. Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen düğünde nikahı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş kıyarken, çiftin nikah şahitliğini de dönemin bakanlarından Egemen Bağış ve Cemil Çiçek yapmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.