Aleyna Tilki‘yle çıkardığı Cevapsız Çınlama Single’ı ile adından sıklıkla söz ettiren ünlü DJ Emrah Karaduman Eskişehir’de bıçaklı saldırıya uğradı.

Sahne almak için gittiği Eskişehir’de bir kişinin saldırısına uğrayan Emrah Karaduman ve şoförü hastaneye kaldırıldı. Karaduman sırtından ve karnından bıçaklanırken, şoförü ise elinden yaralandı. Ağır yaralanan Emrah Karaduman, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi’nde tedavi altına alınırken şoförü ise Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Emrah Karaduman’ın sağlık durumu ile ilgili hastaneden açıklama gelirken, tedavisinin yoğun bakım ünitesinde devam ettiği ve durumunun iyiye gittiği belirtildi. Karaduman’ın sağlık durumu hakkında Aleyna Tilki de Twitter hesabından açıklama yaparken, durumun haberlerde abartıldığı gibi kötü olmadığı tedavisinin iyiye gittiğini belirtti.

Uzun yıllar Hande Yener’in sahne ekibinde yer alan Emrah Karaduman daha sonra Mustafa Ceceli, İrem Derici, Murat Dalkılıç gibi isimlerle çalışarak kendini ispatladıktan sonra kendi albümünü çıkardı. Beste ve aranje yapan Karaduman, Aleyna Tilki’yle beraber Cevapsız Çınlama adlı tek şarkılık single’ı ile adını tüm Türkiye’ye duyurmayı başardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here