Milli motosikletçimiz Kenan Sofuoğlu dün akşam Bayer Leverkusen’de ülkemizi temsil eden Hakan Çalhanoğlu’na attığı mesajı sosyal medya hesabından paylaşmış ve bir anda gündeme oturmuştu.

Almanya’da bulunan Kenan Sofuoğlu kendisiyle tanışmak istediğini söylediği Hakan Çalhanoğlu‘nun kendisini tanımaması üzerine Whatsapp mesajlarını kişisel hesabından paylaşmış ve kendisiyle tanışmak isteyen birine bu şekilde cevap vermesinin doğru olmadığı mesajını yazmıştı. Dün akşamdan beri sosyal medyanın en çok konuşulan olaylarından olan Whatsapp mesajlarında bugün yeni bir gelişme yaşandı.

Kendisini tanımadığı için özür dileyen ve bir maçta misafiri olmasını istediğini söyleyen Çalhanoğlu ile Sofuoğlu arasındaki buzlar eridi. Önce Çalhanoğlu’nun Facebook hesabından yayınladığı özür mesajı bir çok kişi tarafından beğenilmiş, bunun ardından da Kenan Sofuoğlu da “insan sevdiğine darılır” diyerek buzların erimesini sağladı.

Hakan Çalhanoğlu’nun verdiği cevaba üzüldüğü ve kırgınlığını belirtmek için konuşmaları hesabından yayınladığını belirten Sofuoğlu, olayın bu kadar büyüyeceğini tahmin etmediğini ve aralarındak, problemin iletişimsizlikten kaynaklandığını belirterek mesaj görüntülerini hesaplarından sildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here