Ankara’da yoğun yaya akışının olduğu bölgelere teleferik koyarak vatandaşın daha hızlı bir ulaşım aracına kavuşmasını sağlayan Ankara Büyükşehir Belediyesi‘ne teleferikler hakkında vatandaşlardan şikayet var.

Ankara Nokta Gazetesi olarak, Ankara Haberleri‘ni sizlere duyurmaya çalıştığımız bu sitede vatandaşların şikayetlerine kulak verdik ve bu haberi Başkan Gökçek’e de gönderdik. Yeni teleferik hatlarıyla ilgili çalışmaların da devam ettiğini öğrendiğimizi buradan vatandaşlarımıza da duyurmak isteriz.

Vatandaşlar soğuk kış günlerinde teleferiklerin içlerinin çok soğuk olduğunu ve buz gibi bir kabinde seyahat ettiklerini haber merkezimize ulaşarak ilettiler. Kış aylarını yaşadığımız şu günlerde vatandaşa hizmet maksadıyla ücretsiz olarak kullanılabilen teleferiklerin içlerinin çok soğuk olduğunu ve denetimsiz bir kullanım söz konusu olduğunu belirten vatandaşlar, kabinlerin ısıtılması konusunda Başkan Gökçek’e mesajlarını bizim aracılığımız ile ilettiler. Bizler de Ankara Haberleri olarak Sayın Başkan’ın bu haberimizi dikkate alacağını ümit ediyor, çalışmaları için teşekkür ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here