Ümit Karan'ın çalıştıracağı ekip kesin oldu!
Ümit Karan'ın çalıştıracağı ekip kesin oldu!

Başkent Üsküp’te düzenlenen basın toplantısında konuşan Shkupi’nin Sportif Direktörü Omer Bunjaku, genel direktörlüğe Tufan Daş’ın, teknik direktörlük görevine ise Ümit Karan’ın getirildiğini söyledi.Ümit Karan’ın başarılarla batmış geçmişinin olduğunun altını çizen Bunjaku, “Kendisine başarılar diliyoruz ve inanıyoruz oysa galibiyetlere ulaşacağız.” dedi.

Ümit Karan ise, Makedonya’ya en son ulusal ekip ile geldiklerini açıklama ederek, “Futbol değiştirilmiş, kabiliyetli oyuncu bulma ihtimalimiz çok büyük artık bu ülkede, Balkanlardan çok iyi oyuncular yetişebiliyor artık. Benim de gelme sebeplerimden biri bu. Buradan genç oyuncular yetiştirip büyük futbolcu haline getirmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Milli takıma oyuncu göndereceğiz…
Shkupi’nin ligde iyi sonuçlar alamadığına dikkati çeken Karan, hedeflerinin aralarında bu durumu düzelterek kulüpten ulusal takıma oyuncu göndermek olduğunu belirtti.

Türk seyircisini de bekliyoruz…
Karan, “Biz buraya Shkupi’yi dünya markası yapmaya geldik ama bunu da tek başımıza yapamayız. Burada olmaktan mutluyum, gururluyum. Tabii ancak çoğunuz şunu sorabilir: Ümit Karan niye buraya geldi? Büyük bir proje, en büyük parçalarından biri Shkupi, onu iyi şekilde değerlendirmeye geldik. Türk seyircisini de bekliyoruz.” dedi.


Shkupi Makedonya Birinci Futbol Ligi’nde 5 puanla sonuncu sırada yer alıyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here