AŞTİ'de Tuvaletler Artık Ücretsiz
AŞTİ’de Tuvaletler Artık Ücretsiz

Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi’nde (AŞTİ) Büyükşehir Belediyesine ait tuvaletlerin ücretsiz olması yönünde alınan karar dahilinde 5 yeni tuvalet hizmete girdi.

Büyükşehir Belediyesi, vergi bölge ve duruşma süreci devamlı 5 tuvalet işletmesinin açık havada 5 öbür noktada yer alan tuvaletleri ücretsiz olarak hizmete açtı. Türkiye’nin en büyük ikinci büyük otobüs terminali olan ve her gün yüz binlerce yolcu sirkülasyonun yaşandığı AŞTİ’de gezi eden yolcuların mağdur olmadan tuvalet ihtiyaçlarını giderebilmeleri için Büyükşehir Belediyesi, ücretsiz tuvalet uyarı levhaları yerleştirdi. Vatandaşların belediyeye ait 5 tuvaleti ödenti ödemeden kullanabileceğini gösteren yetkililer, “acilen AŞTİ’de hizmet veren 5 ücretli ve 5 bedava tuvalet var. Personel ve restoranlara ait tuvaletleri de bedava yaparak, hizmete açtık” dedi.

Ücretsiz tuvaletlerin biri zeminde gelen gezgin bölümünde, ikisi asma katta, ikisi de dışarı giden yolcu katında yer alan AŞTİ’de özel işletmelere ait öteki tuvaletlerin mahkeme sürecinin tamamlanmasıyla birlikte tamamı bedava olarak kullanıma açılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir