Öğrenciler Ankara'da Zakkum İle Coştu
Öğrenciler Ankara'da Zakkum İle Coştu

Konserde öğrencileri Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Başkan Yardımcısı Başar Bal da yalnız bırakmadı.

Okulda kurum sahibi Meltem Ayhan göre karşılanan Yaşar, öğrencilerden büyük alaka gördü. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen çocukları kırmayan Yaşar, konser öncesi öğrencilere seslendi.

“Aileleriniz sizler için çalışıyor”

“Sizler bizim geleceğimizsiniz” diyerek sözlerine başlayan Başkan Yaşar, “2018-1019 öğretim yılının ailelerimize, çocuklarımıza ve öğretmenlerimize bahtı açık olmasını diliyorum. Aileleriniz sizler için çalışıyor, sizler de onların emeklerini göz ardı etmeyerek derslerinize iyi çalışın, iyi meslekler edinin. Bizler de sizlerin geleceğe tam donanımlı bir şekilde hazırlanabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

“Amacımız hepinizin eşdeğer eğitim görmesi”

Devir yetkisinde olmamasına rağmen devlet okullarına takviye verdiğini de sözlerine ekleyen Yaşar, “Bir lokal idareci olarak yetki alanımızda olmamasına rağmen devlet okullarımızın badana, temizleme gibi genel ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Onlara etkinlik yapacakları süre salonlarımızı açıyoruz. Amacımız özel mektep, devlet okulu ayrımı olmaksızın hepinizin eşdeğer eğitim görmesi, temiz ve güvenli ortamlarda parlak geleceğe hazırlanmasıdır” dedi.

Konuşmanın arkasında Yaşar’a eğitime vermiş olduğu desteklerden ötürü Meltem Ayhan tarafından çiçek ibraz edildi. sonradan Grup Zakkum’un şarkılarıyla coşan öğrenciler, doyasıya eğlendi. Kaynak : İHA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here