Bilkent Station, 28-30 Eylül tarihlerinde Ankara Coffee Festival‘e ev sahipliği yapıyor. 3. nesil kahve akımının önde gelen markaları ve lezzetlerini bir araya getiren Ankara Coffee Festival’de başkentliler, usta baristalar, nitelikli lezzetler, tasarım ürünleri ve canlı müzik performansları ile buluşacak, workshop çalışmalarına katılabilecek. Festivalde Bedük, Yeni Türkü ve Aga B gibi büyük ilgi toplayan sanatçılar sahne alacak.

Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören ve binlerce kahve severin katılımıyla gerçekleşen Ankara Coffee Festival, 28-30 Eylül tarihlerinde Bilkent Center’ın ana sponsorluğunda Bilkent Station açık otoparkında organize edilecek. Festivalde yer alan global kahve ve makine üreticisi markalar, kahve kurulus¸ları, çiftlikler, çiftlik birlikleri, ithalatçılar, tüccarlar, imalatçılar, ekipman üreticileri, kavurucular, perakendeciler, kahve barları, çikolata markaları ve nitelikli küçük artizan esnaf, Ankaralıları yeni nesil kahve lezzetleriyle bulus¸turacak.

Festivali düzenleyen Dream Sales Machine, kahvenin yanında çeşitli deneyimleri de festivale kazandırarak, katılımcılara nitelikli kahvenin yaşam pratiklerine dokunduğu bir kültür alanı sunacak. Festivalde geleneksel kahve kültürünün yanı sıra, yeni nesil kahve akımı da ön planda olacak. Ziyaretçilerine nitelikli bir kahve deneyimi yaşatmayı amaçlayan festival, dünyanın farklı ülkelerinden lezzetleri bir arada sunan üç günlük maratona ev sahipliği yapacak. Ankara Coffee Festival, bu yıl da 10 binlerce kahve tutkununu bir araya getirerek yeni bir katılımcı rekoru hedefliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here