Geçtiğimiz gün bir uyuşturucu kuryesini takibe alan Narkotik timleri yaptıkları operasyonda İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı’na ulaşınca ne yapacaklarını şaşırmıştı. Bugün İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ö.C. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla dün gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ö.C. savcılığın itirazının ardından bugün tekrar gözaltına alındı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Üsküdar Paşakapısı Cezaevi’ne gönderildi. Cezaevine girerken yüzünü kapatan Ö.C. suçlamaları reddederken beraber suçlandığı kişileri kendisinin yakalattığını iddia etti.

Gözaltına alındıktan sonra dün hemen açığa alınan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ö.C. uyuşturucu ticaretiyle bir ilgisinin olmadığını iddia etti. Bugüne kadar hiçbir suça karışmadığını da iddia eden Ö.C. mevcut deliller göz önünde bulundurularak tutuklandı.

Dün İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ö.C. nin gözaltına alınması ve uyuşturucu ticaretiyle suçlanması emniyette şok etkisi yaratmış ve bir açıklama yapılmamıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here