İstanbul’u fetheden Osmanlı Padişahı Fatih Sultan Mehmet’in hayatının anlatıldığı ve başrolünde Kenan İmirzalıoğlu’nun oynadığı Fatih dizisi oyuncu kadrosu belli oldu.

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolde yer aldığı yeni sezonun iddialı dizisi 2018 yılında bomba oyuncu kadrosuyla dizi severlerin karşısına çıkacak. Yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği dizinin senaryosunda ise Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu’nun imzası var.

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi
ismi ile ekranlara gelecek olan dizi Ocak ayında yayınlanmaya başlayacak. Çekimlerine geçen ay başlanan “Mehmed Bir Cihan Fatihi”, güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Kenan İmirzalıoğlu’nun yanı sıra Metin Akpınar, Çetin Tekindor, Altan Erkekli, Gürkan Uygun, Funda Eryiğit, Burak Tamdoğan, Ertan Saban, Duygu Boztepe, Sevinç Meşe ve Toprak Sağlam’ın rol aldığı dizinin ocak ayında yayına başlaması planlanıyor.

Mehmed Bir Cihan Fatihi”nde başrol, Kenan İmirzalıoğlu’na emanet. Yapımcılığını O3 Medya’nın, yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği dizinin senaryosunda ise Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu’nun imzası var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here