Ankara’nın gelişmiş ilçelerinin başında yer alan Keçiören’ü yöneten belediye ekibi kurumsal Facebook ve Twitter hesapları üzerinden vatandaşlarına ulaşmaya devam ediyor.

Keçiören Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden vatandaşların istek ve önerilerini kendilerine iletmelerine olanak tanırken, belediye tarafından gerçekleştirilen kültürel etkinlikler, yeni projeler, açılışlar ve belediye ile ilgili haberlere de bu hesaplar üzerinden anında ulaşıp bilgi sahibi olabiliyor. Sosyal medyayı doğru ve aktif kullanan belediyelerin başında gelen Keçiören Belediyesi bu sayede sosyal medya hesaplarının takipçi sayısını da hızla artırdı. Keçiören Belediyesi ve Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın Facebook takipçi sayısı 111 bini geçerken, Twitter takipçi sayısı ise 230 binin üzerine çıktı.

Keçiören Belediyesi olarak sosyal medyayı aktif bir şekilde kullandıklarını belirten Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, sosyal medyaya ilk adım attıklarında “sosyal medya iletişim stratejisi” oluşturduklarını söyledi. Başkan Ak ayrıca “Keçiören Belediyesi olarak sosyal medyaya önem vererek, takipçilerimizden gelen istek ve düşüncelerle kendimizi ve hizmetlerimizi geliştirebiliyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here