Ankara Haberleri – Ankara’nın trafik yoğunluğunu çeken, her gün binlerce aracın geçtiği Atatürk Bulvarı’nda yapılacak asfalt çalışması nedeniyle yol bu akşamdan itibaren trafiğe kapatılacak.

Ulus Atatürk Heykeli ile Sıhhiye Köprüsü arasında yapılacak asfalt çalışması nedeniyle bulvar bu akşam saat 22:00’de trafiğe kapatılacak. Pazartesi akşamına kadar sürecek çalışmada her iki yönün de asfalt çalışmasının tamamlanması hedefleniyor. Aksilik olmadığı takdirde yol Pazartesi gecesi itibariyle tekrar kullanıma açılacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı yetkilileri, asfalt çalışmaları nedeniyle bu akşam itibariyle Ulus’tan Sıhhiye’ye gidiş yönünde trafiğin kapanacağını, asfalt çalışmasının tamamlanmasının ardından ters yönün asfalt çalışmasının yapılacağı açıklandı.

Öte yandan, Anadolu Bulvarı’nın TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu ile İstanbul Yolu kesişimi arasındaki bölümde başlatılan asfaltlama çalışmaları da sürüyor. Çalışmalar nedeniyle yol, bölüm bölüm trafiğe kapatılıyor. Buradaki çalışmaların da Kurban Bayramı’na kadar bitirilmesi hedefleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here