MERR GROUP, Şarz Firmasıyla anlaşma yaptı. Yapılan anlaşmayla MERR GROUP, Adanalıların ve Adanayı’yı gezip görmeye gelenlerin kenti rahatça gezebilmeleri şarj sıkıntısı yaşamamaları için Adana’nın Çukurova,  Seyhan, Yüreğir ve Sarıçam ilçelerinde,  kendileri için önemli noktalar olacağını dile getiren MERR GROUP CEO’su Muhammet Emin Rüzgar “Hedefimiz sadece Adana değil daha bir çok illerde bu hizmeti taşımak amacındayız. Daha kulanışlı ve konforlu bir hizmet vereceğiz. Adanalılarımız hizmette her şeyin en iyisini hak ediyor.” ifadelerini kullandı.

POWERBANK KİRALAMA SİSTEMİ ŞARZ NEDİR

ŞARZ Türkiye’nin ilk powerbank kiralama hizmetidir. Mobil kullanım sürelerinin bir araya gelmesiyle karşılaşacakları gün içinde pilin bitmesi artık sorun olmayacak.

Ancak ŞARZ ilk kez tanışan bazı vatandaşların nasıl kullanacaklarına dair bilgi yetersizliğinden dolayı 5 adımda ŞARZ nasıl kullanacağınız anlatacağız.

ŞARZ Kiralamak İçin İşte Sırasıyla Yapmanız Gerekenler

1-Cep telefonlarınıza ŞARZ’ın Mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor.
2- ŞARZ uygulama haritasından en yakın istasyon bul
3- İndirdiğiniz mobil uygulamanıza para yüklemelisiniz.
4-İndirdiğiniz mobil uygulamasına para yükledikten sonra akıllı telefonunuzla istasyonun üzerindeki kare kodu okutarak Powerbank’i al, cihaza uygun kablo ile şarj et.
5-Kullanımın bitince sana en yakın istasyondaki boş hazneye bırak

ŞARZ ÜCRETLENDİRMESİ NEDİR

ŞARZ ücretlendirmesi;
Başlangıç 4,00₺
Dakika 0,10₺

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir