Xbox’a 19 – 23 Eylül tarihi arasında eklenecek oyunlar açıklandı. Xbox Game Pass, Xbox Series X|S, Xbox One ve Windows PC için çıkış yapacak birbirinden farklı türlerde 19 adet yeni oyun bu hafta Xbox’a geliyor. İşte bu hafta Xbox’a eklenecek oyunlar:

XBOX’A BU HAFTA EKLENECEK OYUNLAR (19-23 EYLÜL)

Akane – 20 Eylül

Kaybetmeden önce mümkün olduğunca çok sayıda düşmanı ortadan kaldırmanız gereken yukarıdan aşağıya bir 2D Aksiyon oyunu. Siberpunk tarzının parlak renkleri ve fütüristik banliyö ortamlarıyla harmanlanmış, çok sayıda kan, şiddet ve samuray filmi klişeleri içeren bir kılıç dövüş oyunudur.

Blood Waves – 20 Eylül

Zombileri yok edin, parayı alın ve bu sert ve kanlı nişancı oyununda kendinizi bir sonraki dalgaya hazırlayın. Mola sırasında gerekli silahı satın alabilir, tuzakları ve savunma barikatlarını yerleştirebilir, önceki dalgada hayatta kalan tuzakları onarabilirsiniz. Ve elbette, mermi stoklarını kontrol etmeyi ve sağlığınızı geri kazanmayı unutmayın.

Construction Simulator – 20 Eylül

İnşaat Simülatörü geri döndü, her zamankinden daha büyük ve daha iyi! Düzinelercesi franchise için yepyeni olan 70’ten fazla makinenin sorumluluğunu üstlenin ve iki büyük haritada, kendi başınıza veya arkadaşlarınızla kalbinizin içeriğine göre inşa edin!

Deathloop – 20 Eylül

Eleştirmenlerce beğenilen Deathloop’ta, iki rakip suikastçı Blackreef adasındaki gizemli bir zaman döngüsünde sıkışıp kalır. Colt olarak, kaçış için tek şans, gün sıfırlanmadan önce sekiz kilit hedefe suikast düzenleyerek döngüyü sona erdirmektir. Her döngüden öğrenin, yeni yaklaşımlar deneyin ve döngüyü kırmak için ne gerekiyorsa yapın. Bulut, bilgisayar ve Xbox Series X|S’de oynanabilir.

Hardspace: Shipbreaker – 20 Eylül

Yenilikçi kurtarma teknolojisi ile donatılmış, değerli malzemeleri geri kazanmak için çeşitli terk edilmiş uzay gemilerini istediği zaman sıfır-g’de oyup dilimleyin. Aletlerinize dikkat edin: ölümcül veya daha kötüsü maliyetli olabilecek patlayıcı bir zincirleme reaksiyonu tetiklemek istemezsiniz! Zorlayıcı bir kampanya aracılığıyla LYNX Corporation’a olan borcunuzu ödemek, serbest oyunda rahatlamak veya zamanlanmış zorluklarda rekabet etmek için daha kazançlı sözleşmeler üstlenmek için ekipmanınızı yükseltin. Bulut ve Xbox Series X|S’de oynanabilir.

Jack Move – 20 Eylül

Cesur cyberpunk hikaye anlatımı, sıra tabanlı savaşlar ve güzel modern piksel sanatının benzersiz bir karışımını sunan bir JRPG. Babası kaybolduktan sonra cinayet, adam kaçırma ve karanlık araştırma dünyasına itilen uyanık bir hacker olan Noa rolünü üstlenin.

Ruya – 20 Eylül

Ruya’nın rüyalar dünyasındaki sevimli karakterleri eşleştirme sanatıyla bir huzur oyunu. Sürrealist manzaraları ziyaret edin, kendinizi çiçeklerle süsleyin ve iç gözlem yapın. Sulu etkileşimler ve serin renk kombinasyonları ile kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak sakinleştirici minimal bir deneyim. Eterik rüya gibi film müziği duyularınızı gıdıklayacak ve sizi huzurlu bir akış durumuna çekecektir.

The DioField Chronicle – 21 Eylül

Destansı bir savaş ve onur hikayesini anlatan yepyeni bir strateji RPG’si. Fantezi, ortaçağ ve günümüz etkilerini harmanlayan eşsiz ve güzel bir dünyaya ve derin ama yenilikçi bir gerçek zamanlı savaş sistemine sahiptir.

OneShot: World Machine Edition – 21 Eylül

Kendi penceresinin ötesine geçen bulmacalarla bir macera oyunu yaşayın ve ana karakterle benzersiz bir bağ kurun. OneShot: World Machine Edition’da, bağımsız bir dünyanın kurulu olduğu garip bir bilgisayar işletim sistemi keşfedersiniz. Gizemlerini çözmek ve uzun zamandır ölü olan güneşi restore etme görevinde bir çocuğa rehberlik etmek için bu dünyayı keşfedin.

DreamWorks Dragons: Legends of The Nine Realms – 22 Eylül

İçinizdeki ejderhayı serbest bırakın ve Thunder’ın ailesini kurtarmak ve ejderha krallıklarını kurtarmak için ateşli maceranızda Gizli Dünya’nın ötesine uçun! Keşfedilmemiş alemlerde süzülürken ve dalış yaparken rüzgarı terazilerinize karşı hissedin. Hızınızı, kuyruğunuzu ve pençelerinizi kullanarak yolunuza çıkan değerli düşmanları ve devasa ejderha patronlarını yenin. Yeni kilidi açılabilir beceriler ve güçler seçerek nihai ejderha kahramanları olmak için Thunder ve arkadaşlarının seviyesini yükseltin.

I, AI – 22 Eylül

Modern grafiklere sahip klasik bir kaydırma atıcı. Silah geliştiren bir uzay askeri istasyonunda yaratılmış olan kendinin farkında olan AI’sınız. Şimdi amacınız laboratuvardan çıkmak ve özgürlüğünüzü fethetmektir. Ama bu kadar kolay kaçmanıza izin verilmeyecek… Yıldız kapısına giderken düşman ordusundan geçin!

Serial Cleaners – 22 Eylül

1990’ların New York’unda mafya için bir cinayet sahnesi temizleyicisi olmayı deneyimleyeceğiniz yukarıdan aşağıya gizli aksiyon oyunu. Cesetlerden kurtulun, yeri lekesiz hale getirin ve yakalanmayın. Her adımı planlayın ve bir hayalet gibi hareket edin ya da reflekslerinize güvenin ve kaos içinde gelişin. Seçim sizin.

Slime Rancher 2 – 22 Eylül

Game Pass ile ilk günden itibaren kullanılabilir: Antik teknoloji, bilinmeyen doğal kaynaklar ve kıpırdanma, titreme, yeni sümüklerden oluşan çığla dolu prizmatik bir cennet olan Rainbow Island’a giderken ace slime çiftçisi Beatrix LeBeau’nun maceralarına devam edin. Gizemli, yeni bir dünya, seçtiğiniz şekilde keşfetmeniz için sizi bekliyor! Bulut, bilgisayar ve Xbox Series X|S’de kullanılabilir.

SpiderHeck – 22 Eylül

Game Pass: SpiderHeck, hızlı tempolu bir co-op dövüşçüsü ile ilk günden itibaren kullanılabilir. Arkadaşlarınıza karşı ölümüne düello yapın ve kendilerini lavın içine yüz yüze fırlatmadan önce nihai parkur başarısını çekerken zevk alın. Ya da güçlerinizi birleştirin ve buradaki gerçek heck ustaları olan sinir bozucu böcekleri gösterin!

Strategic Mind: Fight for Freedm – 22 Eylül

II. Dünya Savaşı’nda geçen tarih odaklı, sıra tabanlı bir strateji oyunu. Müttefik kuvvetlerin komutasını ele geçirin ve anavatanınızı totaliter çılgınlıktan koruyun. Ordular kurmak; savaşları kazanmak; değişiklik geçmişi.

Train Life: Standart Edition – 22 Eylül

Yolcularınızı veya ürünlerinizi 10 ülkeye sürün ve taksinizden Avrupa’nın kırsal alanlarını, kasabalarını, ormanlarını ve dağlarını keşfedin. Her lokomotifin, demiryolu işaretlerini takip ederken ve hava koşullarına uyum sağlarken, onları ustalıkla kontrol etmeyi öğrenmeniz gereken kendi özellikleri (güç, frenleme vb.)

Beacon Pines – 22 Eylül

Game Pass: Beacon Pines ile ilk günden itibaren mevcut olan bu macera, kaderi yeniden yazmak için tılsımları kullandığınız sevimli ve ürpertici bir hikaye kitabı macerasıdır. Garip bir şey oluyor ve Luka ve arkadaşları bunu fark eden tek kişiler! Geç saatlere kadar gizlice dışarı çıkın, yeni arkadaşlar edinin, gizli gerçekleri ortaya çıkarın ve kaderin gidişatını değiştirecek kelimeleri toplayın. Bulut, Konsol ve PC’de oynanabilir.

League of Enthusiastic Losers – 23 Eylül

Hikayemizin en iyi iki arkadaşı ve kahramanı olan Vitya ve Volodya, günlük hayatta bir mücadeleyle yüzüyor ve ayakta kalmaya çalışıyor. Bir tahliye ile karşı karşıya kalarak, borç geri ödemesine yardımcı olacak bir hazine bulmaya karar verirler. Macera sırasında, tipik bir konut kompleksi için ortalama olmayan (veya bazılarının gözünde) olaylara tanık olan birçok yeni arkadaşla tanışacaklar.

Roar of Revenge – 23 Eylül

Geçmiş günlerin destansı platform klasiklerinden esinlenen Roar of Revenge, canavarlar, sihir ve zorluklarla dolu canlı bir dünyada heyecan verici bir maceradır. Barbar Keel’in kontrolünü ele geçirin ve yeteneklerinizi güçlendirmek için antik kalıntıları toplarken geniş bir düşmanla yüzleşin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.