Ankara’da 25 Şubat Perşembe günü bazı ilçelerin belirli sokak ve mahallelerinde planlı bakım ve onarım gerekçesiyle elektrik kesintileri yaşanacak. Yaşanacak kesintilerle ilgili önden duyuru yayınlayarak vatandaşların gerekli tedbirleri almasını isteyen Başkent Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ) elektrik kesintisi yaşanacak ilçelerin Sincan, Polatlı, Altındağ, Çankaya ve Çubuk olarak açıkladı.

İşte bölge bölge Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanacak yerler:

Ankara İli Altındağ İlçesine 10:00 – 15:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Doğantepe bölgesine enerji Verilemeyecektir.

Ankara İli Çankaya İlçesine 08:00 – 11:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Oran ve 100. Yıl bölgelerine enerji Verilemeyecektir.

Ankara İli Çubuk İlçesine 10:00 – 15:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Atatürk bölgesine enerji Verilemeyecektir.

Ankara İli Polatlı İlçesine 09:00 – 11:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Aşağı Karapınar bölgesine enerji Verilemeyecektir.

Ankara İli Sincan İlçesine 09:00 – 14:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Mustafa Kemal – Gül bölgesine enerji Verilemeyecektir.

Bu bölge ve saatlerin dışında yaşanacak elektrik kesintileri için BEDAŞ’ı arayarak bilgi alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here