Ankara’da 28 vatandaşımızın şehit olduğu ve onlarca vatandaşımızın da yaralandığı askeriyeye yönelik bombalı saldırının ardından Ankaralı tedirgin bir şekilde günlük hayatını sürdürmeye çalışıyor. Fakat ardı arkası kesilmeyen bomba haberleri Ankaralı vatandaşların diken üstünde yaşamasına neden oluyor.

Bugün sizlere sabah saatlerinde duyurduğumuz Antares AVM’de Canlı Bomba Paniği haberimizin ardından bir bomba haberi de Ankara’nın hem yaya hem de araç trafiği olarak en yoğun bölgelerinden biri olan Sıhhıye Meydanı’nın altındaki Sıhhiye Metrosu’ndan geldi. Metronun en yoğun olduğu 17:00-18:00 saatleri arasında Sıhhiye bölgesinde hızla yayılan bomba haberi hem esnafı hem de vatandaşları tedirgin etti.

Metroya giriş ve çıkışların kapatıldığı ve etrafta geniş güvenlik önlemleri alındığı belirtilirken yetkililer olayla ilgili bir açıklama yapmadı. Konu hakkında bilgisi olan sevgili okurlarımızın haberin altındaki yorum panelini kullanarak detayları bizlerle ve tüm okuyucularımızla paylaşmasını rica ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here