Pandemi süreciyle beraber hayatımıza iyice yerleşen uzaktan eğitim kavramı, bundan sonraki süreçte de hayatımızda kalmaya devam edecek.

Pandemi süreciyle tüm dünyanın evlere kapandığı son 1 yılda uzaktan eğitim programları ve uzaktan eğitim kavramı iyice hayatımıza yerleşti. Ülkemizde de ilkokul, ortaokul ve üniversiteler uzaktan eğitime geçmiş, bir çok işyeri esnek çalışma kapsamında uzaktan çalışma sistemine geçiş yaptılar. Milli Eğitim Bakanlığı EBA TV’yi hızlıca aktif ederek öğrencilerin eğitim hayatından kopmamasını amaçlarken, üniversiteler de uzaktan eğitim programları ile öğrencilerle uzaktan eğitime devam ettiler.

Uzaktan eğitim yerine artık örgün eğitime geçmek isteyen çok sayıda öğrenci zaman zaman taleplerini dile getirirken, pandemi süreci devam ettiği sürece uzaktan eğitimin devam edeceğe benziyor.

Uzaktan eğitim programları başta olmak üzere, uzaktan yüksek lisans eğitimi nasıl alınır, uzaktan eğitim ile lisans diploması veren üniversiteler var mı gibi sorular internette en çok arananların arasına girmeyi başardı.

Uzaktan-egitim.com platformu ise bütün bu soruların yanıtlarını reklamsız ve zahmetsiz olarak kullanıcılarına sunmayı amaç ediniyor. Tamamen ücretsiz olan uzaktan-egitim.com sitesini ziyaret ederek uzaktan eğitim ile ilgili merak ettiğiniz bütün sorulara yanıt bulabilir, aklınıza takılan soruları ise yorum kısmını kullanarak site yönetimine iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.