Ankara’nın elektrik dağıtımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ, planlı bakım ve onarım kapsamında 8 Şubat Pazartesi günü elektrik kesintisi olacak yerleri ve saatleri açıkladı.

Başkent EDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre yarın Ankara’nın Çankaya, Etimesgut, Şereflikoçhisar, Beypazarı, Haymana ve Gölbaşı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. Sabah saatlerinde başlayacak kesintiler yer yer akşamın geç saatlerine kadar sürecek.

Beypazarı’nın bir çok sokak ve mahallerinde sabah saatlerinde başlayacak elektrik kesintileri saat 11:00’de elektriklerin yeniden verilmesiyle sona erecek.

Çankaya ilçesinde ise; Ankara’nın göbeği Kızılay’da Menekşe, İzmir, Ihlamur sokaklarında elektrik kesintileri akşam saat 21:00’de başlayacak. Sabaha kadar sürmesi beklenen bakım ve onarım işleminin 05:00’de yeniden verilmesi planlanıyor.

Etimesgut’ta Bahçekapı, Gölbaşı’nda Yağlıpınar mahallerinde sabah saatlerinde kesilecek elektrikler öğleden sonra yeniden verilecek.

Bunların dışında Ankara’nın uzak ilçelerinden Haymana ve Şereflikoçhisar’da ise elektrik kesintileri bir çok sokak ve mahalleyi etkileyecek.  Bu ilçelerde ise elektriklerin öğleden sonra 15:00’e doğru yeniden verilmesi planlanıyor.

Bunların dışında bölgelerinizde elektrik arızaları ve kesintileri olursa Başkent EDAŞ’ı arayarak arıza bildirimi yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here