17-25 Aralık operasyonlarından sonra ortaya çıkan ses kayıtları yüzünden muhalefet tarafının en tepki çeken ve en çok eleştirdiği isimlerin başında gelen Rıza Sarraf, Ahmet Hakan’a bir yazısı nedeniyle tekzip yayınlattı.

Ahmet Hakan, Hürriyet’teki köşesinde bugün gündemdeki bazı olaylara değinirken, yazısının sonunda Rıza Sarraf’ın tekzibini yayınlamak zorunda kaldı. Kendisine sahtekar dediği için Ahmet Hakan’ı mahkemeye vermiş ve köşesinde tekzip metni yayınlamasını talep etmişti. Mahkeme bu talebi kabul etti ve Ahmet Hakan’ın köşesinde tekzip yayınlamasına karar verdi. Fakat Ahmet Hakan, tekzip yayınladığı köşede yine rahat durmadı ve Rıza Sarraf’a yine sahtekar diyerek ters köşe  yaptı.

Kararı veren hakimi de Rıza Sarraf‘ın her talebini kabul ettiği gerekçesiyle eleştirilerde bulunan Hakan, Mehmet Erdem’le yeniden hayat bulmuş Hakim Bey şarkısının sözlerini değiştirerek köşesinde hem kararı veren hakime hem de Rıza Sarraf’a eleştirilerde bulundu.

Değiştirdiği şarkı sözlerinde istediğin kararı ver, susturamayacaksın diye hakime seslenen Hakan, bizim memlekette sahtekara sahtekar denir diyerek de Rıza Sarraf’a yine mahkeme yolunu açtı. Bakalım bu köşe yazısından sonra Sarraf tarafı yine mahkemeye başvuracak mı, bekleyip göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here