Belediye Başkanı olduğu yıl halkın daha ucuz alışveriş yapabilmesi çeşitli projeler hayata geçiren Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar 8. yılını görkemli bir festivalle kutladı.

Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen festivale çok sayıda Cumhuriyet Halk Partili siyasetçi katılırken Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu da başkanı yalnız bırakmadı. Hem 8. yılını kutlayan hem de hayata geçirilen HalkKart’ın lansmanını yapan Fethi Yaşar, yaptığı konuşmada Çanakkale Zaferi’ni de unutmadı. Halkın da yoğun ilgi gösterdiği festivalde Yenimahalle ilçesine yapılan yeni projeler de sinevizyon gösterimiyle halka tanıtıldı.

Festivalde bir konuşma yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Başkan Yaşar’ı yaptıkları hizmetler için överken, gündemdeki Başkanlık sistemini de eleştirmeyi ihmal etmedi. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Kemal Kılıçdaroğlu’na fahri Yenimahalleli olarak HalkKart verdi.

Yenimahalle Muhtarlar Derneği’nin de katıldığı festivalde dernek yönetimi Başkan Yaşar’a 8 yıllık hizmetleri ve gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.

Nazım Hikmet Kültür Merkezi’ndeki festival nedeniyle çok sayıda zabıta aracının cadde üzerine park edilmesi nedeniyle oluşan trafiğe vatandaşlar da bu kadar zabıta aracının bu şekilde trafiği aksatmasına ne hakları var diyerek isyan etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.