Zuhal Topalla Sofrada 12 Ekim kim kazandı işte 10 bin liralık ödülün sahibi
Zuhal Topalla Sofrada 12 Ekim kim kazandı işte 10 bin liralık ödülün sahibi

FOX TV’nin sevilen yemek programı Zuhal Topal’la Sofrada’da 7. haftanın final günü tamamlandı.Gelinlerin en güzel yemekleri hazırlayıp kaynanaların beğenisine sunduğu programda haftanın son gününde sunucu Zuhal Topal, 10 bin liralık büyük ödülü kazanan yarışmacıyı açıkladı. 

Zuhal Topalla Sofrada 12 Ekim Kazananı: Alınan sonuçlara göre; Hatice hanımın gelini Ekin, haftanın kazananı olup 10 bin liralık ödülü aldı.

Ekin Çiftçi ve Kaynanası Hatice Hanım Kimdir?: Haftanın final gününde ter dökecek olan Ekin ise tam bir mutfak canavarı olduğunu söylüyor. Hızlı, sistemli ve programlı birisi olduğunu iddia ediyor. Kaynanası Hatice Hanım ise Anadolu mutfağının gerçek bir uzmanı olduğunu dile getiriyor.

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları Aysel kimdir Gülsüm Hanım nereli Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Aysel kimdir Gülsüm Hanım nereli Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Aysel kimdir Gülsüm Hanım nereli Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Aysel kimdir Gülsüm Hanım nereli HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here