Gelinim Mutfakta 5 Ekim Cuma kim elendi 5 altın bileziği kim kazandı
Gelinim Mutfakta 5 Ekim Cuma kim elendi 5 altın bileziği kim kazandı

Kanal D’nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta‘da 29. haftanın dördüncü günü tamamlandı. Bugün yani 4 Ekim Perşembe günü ekrana gelen bölümde birbirinden maharetli dört gelin, yaptıkları Sebzeli Güveçleri kaynanalarının beğenisine sundular. Kaynanaların yemekleri puanlamasının ardından da çeyrek altını kazanan gelin belli oldu.

Çeyrek Altını Kim Kazandı? Haftanın dördüncü gününde 18 puan toplayan Başak günü birincilikle tamamlayıp çeyrek altını kazanırken Tuğçe 14, Yasemin 11, Ezgi ise 8 puan toplayabildi. 

Yarışmacıların toplam puanları şu şekilde; 

Başak: 63 Ezgi: 49 Tuğçe: 40 Yasemin: 39

Gelinim Mutfakta 3 Ekim gün birincisi kim stüdyoda ortalık fena karıştı

Stüdyoda Gergin Anlar: Gelinim Mutfakta’nın 3 Ekim Çarşamba günü ekrana gelen bölümüne Başak ile Reyhan Hanım’ın kavgası damga vurmuştu. Reyhan Hanım, gelini Ezgi’nin yemeğine 5 puan verince Burcu, Ezgi’nin özellikle sinyal vermek amaçlı yemeğini fazla kavurduğunu ve Reyhan Hanımın da bu yüzden gelinine en yüksek puanları verdiğini iddia etmişti. 

Reyhan Hanım Stüdyoyu Terk Etti: Bu suçlamalar karşısında çileden çıkan Reyhan Hanım ile Başak arasında çok büyük tartışma yaşanmıştı. Ardından Reyhan Hanım Başak’a ‘Ben seninle yarışmak istemiyorum.’ diyerek stüdyoyu terk etmişti.Tartışmaya Diğer Gelinler de Karıştı: Reyhan Hanım gittikten sonra olay gelinlere sıçramıştı. Ezgi hem kendi yemeğini, hem de Reyhan Hanımı korumak için çaba harcamıştı.

Ardından Başak’ın devam eden suçlamaları Yasemin ve Tuğçe’yi de işin içine çekmişti. Stüdyoda tansiyon giderek yükselince tüm yarışmacılar çok gerilmişti. 

Gelinim Mutfakta’da hile mi yapıldı? Reyhan hanım stüdyoyu terk etti Gelinim Mutfakta'da hile mi yapıldı? Reyhan hanım stüdyoyu terk etti Gelinim Mutfakta'da hile mi yapıldı? Reyhan hanım stüdyoyu terk etti Gelinim Mutfakta'da hile mi yapıldı? Reyhan hanım stüdyoyu terk etti HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here