Arkadaki Sokaklar 490. birim fragmanı yeni bölümde neler olacak?
Arkadaki Sokaklar 490. birim fragmanı yeni bölümde neler olacak?

Kanal D’de cuma akşamları ekrana gelen ve en uzun soluklu dizi unvanını elinde bulunduran Arkadaki Sokaklar, yayınlanan son bölümüyle yeniden izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı. Cümbür Cemaat çoktan Arkadaki Sokaklar dizisinin 490. yeni birim fragmanını merak etmeye başladı.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Mesut, Polat’ı konuşturmayı başarır. İsmail Dağdeviren’in dosyasını Rıza Baba’ya verir. İsmail, Polat’ın konuştuğunu öğrenince Yavuz’u, Oğuz’u vurması için görevlendirir. Yavuz, Oğuz’u vuracakken bıçak yanlış kişiye saplanır.

Metin, Asiye’den sağdıkları sütü eve getirecekken, Tekin ondan acele para ister. Metin, konservatuara giderek parayı götürür. Sağdığı süt diğer bir gencin kahve termosuyla karışır. Tekin’in derhal bu olayı çözmesi gerekmektedir.

Selin’in, İzmir’e gitme durumu netleşmiştir. Seyahat için hazırlıklarını yapar. Mesut bu duruma fazla içerler. Selin’i bu kararından çevirmek için radikal bir karar verir. Oysa, bu kararını Selin’e açıklayıp açıklayamayacağı da merak konusudur.

Bir kurye İsmail’e yüklü miktarda para götürür. Ekip, döviz bürosundaki çalışandan adres bilgisi alır. Takım, adrese gider ve etrafı kuşatır. Halis, kuryeyi yere düşürür. Bir torba toplayıcı kuryedeki çantayı alır ve ortadan kaybolur. Çantayı alan birey hiç ummadık biri çıkacaktır.

ARKA SOKAKLAR 490. BÖLÜM FRAGMANI: Arka Sokaklar 490. yeni birim fragmanı hemen şimdi yayınlanmadı. Arkadaki Sokaklar’ın 490. birim fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here