Gülperi 5. bölüm fragmanı son birim ekrana kilitledi
Gülperi 5. bölüm fragmanı son birim ekrana kilitledi

Show TV’nin sevilen dizisi Gülperi, yayınlanan son bölümüyle izleyicileri tekrar ekrana kilitlemeyi başardı. Başrolünde Nurgül Yeşilçay’ın yer aldığı ve çocuklarını geri kazanmak isteyen bir annenin hikayesinin anlatıldığı Gülperi dizisinin 5. yeni birim fragmanı da şimdiden merak edilmeye başlandı. 

Gülperi Son Bölümde Neler Yaşandı: Hasan’ın ve Ejder’in birlikte planladığı kapan, çocuklarıyla birlikte yeni bir hayata açtırmak için umutlanmaya başlayan Gülperi’yi her yerde yıkar. Gülperi oğlunun kendisine olan nefretiyle daha yakından yüzleşirken onu korumak için elinden geleni yapmaya da devam eder.

Gülperi’ye damga vuran tecavüz sahnesi!

Kadir bu güç sürecinde Gülperi’ye destek olmak için çabalarken, Şeyma Gülperi’nin Kadir için düşündüğünden farklı bir kasıt açıklama ettiğini düşünmeye başlar. Yakup Gülperi’nin başının derde girmesini, torunlarını geri elde etmek için bir koz olarak kullanmaya hazırlanmaktadır. Can ise annesinin yokluğuyla tekrar sınanmak zorunda kalır ve bu durumdan Hasan’ı sorumluluk sahibi miktar.

Gülperi ailesini bir arada yetişmek için her şeyi feda etmeye hazırdır ve Kadir’in kendisine bu konuda verdiği söze inanmaktadır. Fakat yaşayacakları büyük şok onları yeni bir mücadeleye itmek zorunda kalacaktır.

Gülperi 4. Yeni Bölüm Fragmanı: Gülperi dizisinin 4. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Gülperi 4. yeni birim fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyebilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here