Payitaht Abdülhamid 56. bölüm fragmanı nefesler tutulacak
Payitaht Abdülhamid 56. bölüm fragmanı nefesler tutulacak

TRT1 ekranlarının vazgeçilmez dizisi Payitaht Abdülhamid, yayınlanan son bölümüyle yeniden nefesleri kesmeyi başardı. 1876 yılında çıktığı tahtta 33 yıl kalarak, bu engebeli süreci ‘Ulu Hakan’ unvanıyla taçlandıran Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının kaleme alındığı dizinin 56. yeni birim fragmanı da şimdiden merak edilmeye başlandı.

Payitaht Abdülhamid Son Bölümde Neler Yaşandı? Sarayda, yaşanan son korkunç hadisenin yaraları sarılmaya çalışılmakta, Fehim Paşa’nın ölümünün yası tutulmaktadır. Abdülhamid, Parvus’un İngiltere’de zindana atılmasını sağlamıştır. Şu Anda de bu planın ortağı Crowly, Darı’da saklandığı yerde bulunup cezalandırılacaktır. Abdülhamid, bu amaçla Payitaht’ta adı efsane olmuş, sıra dışı bir hafiyesini görevlendirir: Halil Halid!

Bidar Sultan, başına gelenlerin etkisinden bir türlü sıyrılamaz. Bir De kaza gününe dair hatırladığı şeylere kimseyi inandıramamaktadır. Seniha Sultan ise Handan’ın büyük sırrını öğrenir. Naime, sarayda yeni görevlendirilecek Zeynep hemşireden, onu dehşete düşürecek bir istekte bulunur. Haremde büyük fırtınalar kopmak üzeredir.

Payitaht Abdülhamid 56. Birim Fragmanı: Payitaht Abdülhamid 56. yeni birim fragmanı henüz yayınlanmadı. Payitaht Abdülhamid 56. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyebilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here