Yasaklanmış Elma dizisinin 17'nci yeni bölüm tanıtımı yayınlandı! Zeynep ile Alihan dudak dudağa
Yasaklanmış Elma dizisinin 17'nci yeni bölüm tanıtımı yayınlandı! Zeynep ile Alihan dudak dudağa

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma’nın yayınlanan tanıtım videosuna Alihan ile Zeynep’in öpüşme sahneleri damga vurdu. Alihan, Cem ile birlikte olduğunu düşündüğü Zeynep’e sitemkar bir şekilde ”Keşke senden duysaydım” derken, Zeynep fevri bir şekilde “Niye, tebrik mi edecektin?” diyerek karşılık veriyor. Alihan ise bunun bir kusur olduğunu dile getiriyor. 

ALİHAN İLE ZEYNEP DUDAK DUDAĞA: Alihan ile Zeynep ikilisi şu sıralar aralarında soğuk rüzgarlar esse de birbirlerine olan bağları halen kopmış yok. Alihan tuvalette yakaladığı Zeynep’i dudağından öperken genç kadın buna dikkatsiz kalamıyor. Fakat ikilinin öpüşmesine Zehra tanık oluyor ve ortalığı fena karıştırıyor. Cem, Zeynep’le sevgili olduklarını söylediğinde Zehra “Senin kız arkadaşın 5 dakika önce Alihan’la tuvalette öpüşüyordu” diyor ve herkesin suratı bembeyaz oluyor.SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Ender, Kemal’i Yıldız’a yakınlaştırmanın yollarını ararken aklına bir zihin gelir. Yıldız’ı her gün Kemal’i görmeye mecbur bırakacak bu planı harekete aşmak için kolları sıvar. Olacaklardan habersiz olan Yıldız ise Defne’yle samimiyetini ilerletiyordur.

Zeynep Alihan’ın randevulaşma yerine gelmemesinden daha sonra yıkılmıştır. Alihan kendini açıklamak istese de, Zeynep bundan böyle inanmaz. Zeynep’in Alihan’la ilgili duyduğu bir haber ise onu başka kararlar edinmek zorunda bırakacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here