Selin Işık kimdir Siyah İnci'nin Irmak'ı Eşkıya'ya dahil oldu
Selin Işık kimdir Siyah İnci'nin Irmak'ı Eşkıya'ya dahil oldu

ATV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Hükümdar Olmaz, dördüncü sezonuna seri bir giriş yaptı. Yönetmenliğini Övünç Tan’ın üstlendiği Raci Yanılmaz imzalı diziye, Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal ve Tunca Aydoğan’ın gerisinde bomba bir isim daha katıldı.

Gündeme düşen son haberlere kadar; “Siyah İnci” dizisindeki oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Selin Işık ekibe dahil oldu. Peki Selin Işık kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte Selin Işık’a dair merak edilenler;

SELİN IŞIK KİMDİR? 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelen Selin Işık, 1.69 boyunda ve 53 kilodur. Radyo ve Televizyon Bölümü’nden mezun olan Işık, 2014 yılında rol aldığı Deli Dershane Üniversitede sinema filmi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Fox Tv’de bir dönem hafta içi her gün yayınlanan ‘Esaretim Sensin’ adlı dizideki Ipek karakteri ile seyircinin gönlüne taht kurmayı başaran Selin Işık, son olarak Star TV’nin sevilen dizisi ‘Siyah İnci’de Irmak karakterine hayat vermiştir.

Star TV’nin o dizisinde oynuyordu! Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz’a bomba adStar TV'nin o dizisinde oynuyordu! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a bomba isimStar TV'nin o dizisinde oynuyordu! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a bomba isimStar TV'nin o dizisinde oynuyordu! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a bomba isimHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here