Gelinim Mutfakta 5 Ekim Cuma kim elendi 5 altın bileziği kim kazandı
Gelinim Mutfakta 5 Ekim Cuma kim elendi 5 altın bileziği kim kazandı

Kanal D’nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta‘da 29. haftanın final günü geldi çattı. Birbirinden maharetli dört gelin, hafta başından beri en iyi yemekleri yapmaya çalışıp kaynanaların beğenisine sundular. Haftanın finaline Başak 63 puanla birinci girerken, Ezgi 49, Tuğçe 40, Yasemin ise 39 puan toplayabildi.

Haftanın son gününde ise gelinler en güzel Aşureyi yapmak için ter döktüler. Kaynanaların tatlıları tadıp puanlarını vermeleriyle birlikte de günün ve haftanın kazananı belli oldu.

5 Ekim Günün Kazananı Kim? Programın son bölümünde spiker Fatih Ürek, gelinlerin puanlarını açıkladı.  Ezgi 9 puanla günün en düşük puanını alan gelin olurken, 17 puan toplayan Yasemin ise günü birincilikle tamamlayıp çeyrek altını almaya adalet kazandı. öte yandan Tuğçe 14, Başak ise 10 puan toplayabildi.

Haftanın Kazananı ve Eleneni: Gelinlerin tüm hafta her tarafında aldıkları puanların toplanmasının arkasında çıkan sonuçlar ise şöyle;

Başak: 73 Ezgi: 58 Yasemin: 56 Tuğçe: 54

Bu sonuçlara tarafından 73 puanla Başak haftanın kazananı olup 5 altın bileziği koluna takarken 54 puan toplayan Tuğçe ise yarışmaya veda eden ad oldu.

Gelinim Mutfakta 4 Ekim Perşembe gün birincisi kim işte çeyrek altının sahibi

Başak İle Reyhan Bayan Fena Tartıştı: öte yandan Gelinim Mutfakta’nın 3 Ekim Çarşamba günü ekrana gelen bölümüne Başak ile Reyhan Bayan’ın kavgası damga vurmuştu. Reyhan Hanım, gelini Ezgi’nin yemeğine 5 puan verince Burcu, Ezgi’nin özellikle sinyal atamak amaçlı yemeğini pozitif kavurduğunu ve Reyhan Hanımın da bu yüzden gelinine en yüksek puanları verdiğini iddia etmişti. 

Reyhan Hanım Stüdyoyu Terk Etti: Bu suçlamalar aleyhinde çileden çıkan Reyhan Bayan ile Başak arasında koskocoman ağız dalaşı yaşanmıştı. Gerisinde Reyhan Bayan Başak’a ‘Ben seninle yarışa sokmak istemiyorum.’ diyerek stüdyoyu terk etmişti.Tartışmaya Diğer Gelinler de Karıştı: Reyhan Hanım gittikten sonradan durum gelinlere sıçramıştı. Ezgi hem kendi yemeğini, hem de Reyhan Hanımı korumak için mücadele harcamıştı.

Ardındaki Başak’ın devamlı suçlamaları Yasemin ve Tuğçe’yi de işin içine çekmişti. Stüdyoda tansiyon giderek yükselince tüm yarışmacılar fazla gerilmişti. 

Gelinim Mutfakta Tuğçe kimdir kayınvalidesi Sevgi bayan nereli  

Gelinim Mutfakta Başak Kuvel kimdir Reyhan Hanımla kötü tartıştı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here