Aşk ve Mavi 73. birim fragmanı yeni bölümde neler olacak?
Aşk ve Mavi 73. birim fragmanı yeni bölümde neler olacak?

ATV’de cuma akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başaran Aşk ve Mavi dizisi, yayınlanan son bölümüyle tekrar izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Cümbür Cemaat şimdiden Aşk ve Mavi dizisinin 73. yeni birim fragmanını aramaya başladı.

Aşk ve Mavi Son Bölümde Neler Yaşandı? Mavi ve Ali, yüzüğün Ali’nin cebine nasıl girdiğini bulmaya çalışırlarken Yüksel, Ali’ye yakın edebilmek için bir hücum daha yapar ve Fazıl’a bir inşaat işi için teklif götürür. Fazıl’ın işi kabul etmesi Mavi’yi deliye döndürür. Safiye, Fatma’yı konaktan yollamak için bir ona bir teklifte bulunur. Fatma kabul eder. Safiye, artık Fatma’dan kurtulduğunu düşünerek mutlu olurken Fatma beklenmedik bir karar alır. Hasibe, Birgül’e şaka yapıp ona iyi bir ders devretmek isterken kendisini içinden çıkılmaz baskı bir duruma sokar. Mavi, Yüksel ve Ali’nin her lahza birlikte çalışacak olmalarını kabullenemez ve bunun için bir şeyler yerine getirmek ister. Öfkeyle hareket eden Mavi ölümle karşı karşıya getirir. Bundan Başka ona takviye edecek hiç kimse yoktur.

Aşk ve Mavi 73. Birim Fragmanı: Aşk ve Mavi 73. yeni bölüm fragmanı demin yayınlanmadı. Aşk ve Mavi 73. birim fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyebilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here