Masterchef hangi günler yayınlanacak TV8 yayın akışı sürprizi
Masterchef hangi günler yayınlanacak TV8 yayın akışı sürprizi

Masterchef yarışmasını izlemek için dün akşam TV8 ekranlarını açanlar O Ses Türkiye sürprizi ile karşılaştı. TV8 yayın akışına tarafından öteki haftalarda cumartesi-pazar günü yayınlanan Masterchef O Ses Türkiye’nin başlamasıyla bundan böyle haftaiçi pazartesi-salı günü yayınlanacak. 

TV 8 yayın akışına kadar Masterchef yarın yani pazartesi günü ve salı günü yeni bölümleri ile yayınlanacak. 

Masterchef Türkiye’nin yeni birim tarihi merak konusu oldu. 24 Ağustos 2018 tarihinden beri ekranlarda olan Masterchef Türkiye’nin Tv8 yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, Masterchef Türkiye bitti mi, yeni bölümü neden yok?

Somer Sivrioğlu, Hazer Amani ve Mehmet Yalçınkaya’nın jüriliğini üstlendiği Masterchef Türkiye’nin yayınlama tarihi değişti. O Ses Türkiye’nin başlaması sebebiyle bu haftaki yayınlama akışından çıkartılan Masterchef Türkiye’nin yeni bölümü 8 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek.

Türkiye’nin MasterChef’i elde etmek için mücadele eden doyumsuz isimleri bir araya getiren müsabaka programı, en son 30 Ekim Pazar günü izleyici karşısına çıkmıştı. Eleme heyecanının yaşandığı son bölümde tartışmalar da yetkisiz olmamıştı. MasterChef’te bu hafta eleme potasına Zeynep, Murat, Esra ve Eslem kaldı. Son ikiye kalan Zeynep ve Eslem jürinin karşısına çıktı. Geçen hafta da eleme potasında bulunan Zeynep bu hafta yarışmaya veda etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here