Beypazarı'nda parklara bakım ve onarım
Beypazarı'nda parklara bakım ve onarım

Beypazarı Belediyesi BEY-BEL şirketine alt ekipler bir yandan yeni parkların yapımını sürdürürken bir yanlamasına da mevcut parkları yeniliyor.

Beypazarı Belediyesi, merkezde bulunan 52 adet mevcut parkta ve yeşil alanlarda kaucuk zemin tamiratı, bank, piknik masası, kamelya, oyun grupları, yürüyüş yolları, spor aletleri, ağaç ve çalı grubu dikimi, çöp kovaları ve korkulukların bakım onarımlarını gerçekleştiriyor. Yetkililer , “Parklarda tek bir sorun olmamasına büyük tartma veriyoruz. Bir taraftan bakım onarım çalışması yaparken Ayvaşık Mahallesi Oğuzkent mevkii, Hacıkara Mahallesi Çamlıbağ mevkii, Başağaç Mahallesi İpekyolu Sokak ve Şelale Evleri önünde ve Ayla Doğa Şehir sitesi yanına elde etmek üzere 5 yeni parkın yapımına başlandığını belirtti.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, ‘’İlçemize kazandırılan yeni parklar ile vatandaşlarımıza nefes alabilecekleri ve şen zaman geçirebilecekleri sosyal alanlar kazandırırken, parklarımızdaki kullanımdan dolayı oluşan olumsuzlukları da çözüme kavuşturuyoruz. Bakım ve yenileme işlemlerini yaptığımız parklarımız ile çocuklarımıza daha modern oyun alanları yaratıyoruz. Kuracağımız emniyet sistemleriyle parklarımızı 24 saat baştan başa izleyerek oluşabilecek olumsuzluklarında önüne geçmiş olacağız” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here