BEGİKAD üyeleri, gazileri ziyaret etti
BEGİKAD üyeleri, gazileri ziyaret etti

BEGİKAD üyeleri, derneğin bünyesinde kurulan Gaziler ve Şehit Aileleri Komisyonu aracılığı ile Gaziler Haftası sebebiyle, Kurul Başkanı gazi Şakir Gülmez, Komisyon Genel Sekreteri Murat Bakbak aracılığı ile Bilkent Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezindeki gazileri ziyaret etti. Ziyarette dernek üyeleri, Derneklerden Sorumluluk Sahibi Beşiktaş JK Idare Heyeti üyesi Hakan Özköse’nin katkılarıyla, hastanede tedavi gören 85 kahraman gaziye forma, BEGİKAD dergisi ve karanfiller armağan ederek onlarla sohbet etti.

Ziyarette gerçekleştirilen merasim sonrası, dernek başkanı İlker Bayram ve yönetim kurulu göre hastane Başhekimi Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya da ziyaret edildi. Hastane hakkında bilgiler alınmasının arkasından Başhekime, Başkan Bayram tarafından forma hediye edildi. Fazla özenilerek hazırlanan dinlenme salonunda Başkan ve yönetim kurulu üyeleri gazilerle uzun sohbetler gerçekleştirerek gazilerin taleplerini aldı. Tören, gazilere bahşedilen hediyelerin ardından son buldu.

Merasim sonunda BEGİKAD Başkanı Bayram, “Her Zaman olduğu gibi gazi ve şehit ailelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” vurgusunu taptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here