Aytemiz Ankara'da 15'inci istasyonunu açtı
Aytemiz Ankara'da 15'inci istasyonunu açtı

Türkiye genelinde 600’ün üstünde istasyonu yer alan Aytemiz, Ankara’da 15’inci istasyonunu Çubuk’ta açtı.

Türkiye genelinde 600’ün üzerinde istasyonu bulunan Aytemiz, Ankara’da 15’inci istasyonunu Çubuk’ta açtı. Açılış törenine Aytemiz Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazan, Satış Müdürü Engin İnaltekin, Ankara Saha Müdürü Mal Varlığı Yıldız, işletme ortaklarından Yılmaz Aydoğmuş ve İrfan Avcı ilk olarak almak üzere çok sayıda konuk katıldı.

Başlangıç töreninde kısa bir hitabe yapan Aytemiz Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar, akaryakıt sektöründe Aytemiz’in çabuk büyümesine devam ettiğini söyleyerek; “Bugün burada Türkiye’deki 571’inci lisanslı istasyonumuzu hizmete açıyoruz. Hepimizin bildiği gibi sektörümüz insanların temel ihtiyaçlarına hitap eden ve sürekli devingen bir sektör. Çünkü insanların iki esas ihtiyacı var. Bunlardan biri yiyecek diğeri ise enerji. Ankara ili de sektörümüz içerisinde büyük siklet taşıyor. Biz de yatırımlarımız doğrultusunda başkentimize gereken önemi vermeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda Öz Hasanoğulları Petrol’ü de bünyemize katmış bulunuyoruz. Kendilerine bu vesileyle bir kez de sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum” dedi.

Öz Hasanoğulları Petrol’ün işletme ortaklarından Yılmaz Aydoğmuş ise Aytemiz’in bir aile gibi kendilerine yardım verdiklerini açıklama ederek; “Aytemiz son zamanlarda öne çıkan reformcu ve şaşırtan hizmetleri ve konseptleriyle göz dolduruyor. Ilgi ve anlayışları da bizler için doğrusu çok önemli. Hem son dönemdeki marka yatırımı ve iletişim faaliyetleri de son derece başarılı. Tüm bu nedenlere dayalı olarak Aytemiz çatısı altında yer almaktan gurur duyduğumu bir kere daha belirtmek istiyorum” diye konuştu..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here