Ankara Büyükşehir Belediyesi Çubuk Aile Hayat Merkezi bünyesindeki Çoçuk Kulübü Ve Gençlik Merkezi üyeleri dönem sonu etkinliği düzenledi
Ankara Büyükşehir Belediyesi Çubuk Aile Hayat Merkezi bünyesindeki Çoçuk Kulübü Ve Gençlik Merkezi üyeleri dönem sonu etkinliği düzenledi

Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Çubuk Aile Hayat Merkezi’ne yaz dönemi boyunca kurslara gelen Çocuk Kulübü ve Gençlik Merkezi üyeleri, dönem sonu etkinliği düzenleyerek farklı alanlara yönlendirilmiş gösterilerle yeteneklerini sergiledi.

Çubuk Aile Yaşam Merkezi içerisindeki Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Erdoğan Kurtoğlu, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İhsan Yılmaz ile AK Parti Çubuk Bayan Kolları Başkanı Tuğba Aydos katıldı.

Gösteri Şöleni

Programda üyeler Kafkas Halk Müziği Oyunları gösterisiyle büyük alkış alırken, ilahi, keman, gitar, bağlama ve ney dinletisiyle de kulakların pasını sildiler.

Programda hem Boks, Kıck-Boks ve Wushu-Sanda kurslarına katılan ve arasında ulusal turnuvalarda böylece fazla başarıya imza atmış kursiyerlerin de bulunduğu grupların spor gösterileri de heyecanla izlendi.

Çocuk Kulübü ve Gençlik Merkezi üyelerinin yaz baştan başa takı tasarım, el sanatları ile resim kurslarında hazırladıkları ürünlerin bulunduğu sergi ise beğeni topladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here